Učenici osvojili 4 prve nagrade na festivalu harmonike i komor. sastava “Eufonija” (Novi Sad, Srbija)

Učenici osvojili 4 prve nagrade na festivalu harmonike i komor. sastava “Eufonija” (Novi Sad, Srbija)

Učenici Glazbene škole Požega natjecali su se na 4. međunarodnom festivalu harmonike i komornih sastava “Eufonija” koji se održao od 23. do 26. svibnja 2019. godine u Novom Sadu (Srbija). Komisija se sastoji od voskopriznatih međunarodnih stručnjaka iz Njemačke, Poljske, Japana, Bosne i Hercegovine te Srbije. Ove godine natjecanje je bilo obilježeno jakom konkurencijom, a naši solisti su se natjecali u dvije kategorije, dok se  Trio red match natjecao u disciplini komornih sastava.

Osim prvih nagrada, osvojili su i tri medalje: zlatnu, srebrnu i brončanu. Trio red match tako je treći put ove godine osvojio prvu nagradu!

Više o natjecanju saznajte na: https://www.eufonijafest.com/.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!