Rezultati 6. natjecanja iz glazbeno-teorijskih disciplina “Kornelije” (Beograd)

Rezultati 6. natjecanja iz glazbeno-teorijskih disciplina “Kornelije” (Beograd)

6. takmičenje iz muzičko-teorijskih disciplina Kornelije održalo se 17. – 19. svibnja 2019. godine u Muzičkoj školi “Stanković” u Beogradu. Organizator ovog međunarodnog natjecanja je Udruženje građana „Kornelije“, osnovano od strane profesora teorijskog odsjeka Muzičke škole „Stanković“, a namijenjeno je učenicima i studentima srednjoškolskih i visokoškolskih glazbenih ustanova Republike Srbije, Republike Srpske, Bosne i Hercegovine, Republike Crne Gore, Republike Hrvatske, Republike Slovenije i Republike Makedonije.

Učenici Glazbene škole Požega natjecali su se u nekoliko disciplina i ostvarili odlične rezultate:

 

Čestitamo im!

Više informacija o natjecanju na: https://kornelije.weebly.com/.