Koncert ispred katedrale

Home / Koncert ispred katedrale

O koncertu

U svibnju 2018. godine održao se prvi koncert učenika i profesora Glazbene škole Požega ispred Katedrale Sv. Terezije Avilske u Požegi. Bio je to prvi koncert na otvorenom, u cijelosti osmišljen i ostvaren snagama djelatnika i učenika škole.

Koncertirali su najspremniji solisti i ansambli škole, izvodeći stilski raznolik i prostoru prilagođen program. Za učenike je nastup bio izuzetno edukativan jer su se morali snalaziti u potpuno novim uvjetima (ozvučenje, otvorena pozornica), uvažavajući akustične i prostorne specifičnosti.

Projektom Koncert ispred katedrale pokušavamo zainteresirati za naš rad one građane koji nemaju naviku dolaziti na naše koncerte ili za to nisu imali prilike.

KONCERT ISPRED KATEDRALE 2018.

Koncert ispred katedrale 2018.

Galerija slika