Obavijest o početku školske godine 2023./2024.

Obavijest o početku školske godine 2023./2024.

Poštovani roditelji naših učenika, dragi učenici,

nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. god., s radom u A-turnusu.
U prvom tjednu nastavne godine (4. – 8. rujna) nastava za učenike Početničkog solfeggia (predškolskog odjela) te nastava zbora i orkestra neće se održavati.
Prvog nastavnog dana (4. rujna) svi učenici škole umjesto nastave trebaju doći u školu kako bi se dogovorio raspored s nastavnikom temeljnog predmeta (instrumenta). Uz dogovor oko rasporeda sati srednjoškolci imaju organiziran sastanak s razrednikom.

OVDJE možete pronaći sve potrebne informacije vezane uz početak nastavne godine (informacije o prvom nastavnom danu, terminima roditeljskih sastanaka, dodijeljenim učionicama, odabranim udžbenicima, dodijeljenim razrednicima i nastavnicima individualne nastave (nastave instrumenta) te izrađenom rasporedu sati skupne nastave i sastavu grupa teorijskih predmeta u matičnoj školi). Podaci koji nedostaju bit će nadopunjeni najkasnije 2. rujna 2023. god.

Svima želimo uspješan početak nove školske godine.

Leave a Reply

Your email address will not be published.