Početak školske godine

Naslovnica / Početak školske godine

S obzirom da se u Glazbenoj školi Požega odvija predškolsko, osnovnoškolsko, pripremno i srednjoškolsko obrazovanje te da je prisutan velik broj informacija različitih za svaku navedenu vrstu obrazovanja, molimo vas da pažljivo pročitate sve informacije.

Na ovoj stranici nalaze se informacije podijeljene u tri skupine:

• Opće informacije vezane uz početak školske godine
  • Dodijeljeni nastavnici individualne nastave
  • Raspored sati skupne nastave i sastav grupa teorijskih predmeta u matičnoj školi

U rubrici “Opće informacije vezane uz početak školske godine” možete pronaći sljedeće informacije:

• raspored događanja prvog nastavnog dana,
  • termine roditeljskih sastanaka u prvom tjednu nastave,
  • raspored nastavnika po učionicama,
  • popisi udžbenika za učenike srednje škole,
  • popis razrednika.

U rubrici “Dodijeljeni nastavnici individualne nastave” možete pronaći imena nastavnika koji su dodijeljeni svakom učeniku pojedinačno. Popis je sortiran po razredima i po prezimenu učenika radi bržeg pronalaska potrebnih informacija. Prvi nastavni dan potrebno je doći kod dodijeljenog nastavnika individualne nastave (instrumenta) kako bi se dogovorio raspored sati.

U rubrici “Raspored sati skupne nastave i sastav grupa teorijskih predmeta u matičnoj školi” nalaze se svi rasporedi vezani za matičnu školu dok će se rasporedi za područna odjeljenja dogovoriti na prvom sastanku s njihovim voditeljima. Potrebno je pronaći ime učenika u određenom razredu, tj. u određenoj grupi te prema tom rasporedu dolaziti na nastavu.

Opće informacije vezane uz početak školske godine

BITNE INFORMACIJE:

• Nastavna godina kreće 7. rujna 2020. godine.
  • Nastava počinje A-turnusom.
  • U prvom tjednu nastavne godine (7. – 11. rujna) nastava se neće odvijati za učenike predškolskog odjela.
  • Također, u prvom tjednu neće se održavati nastava orkestra i zbora.
  • Raspored sati skupne nastave te sastav grupa teorijskih predmeta bit će prethodno objavljen na mrežnom mjestu te u predvorju Škole dok se raspored sati individualne nastave (instrumenta) dogovara prvog nastavnog dana s predmetnim nastavnikom.

PRVI NASTAVNI DAN

Prvi nastavni dan neće se izvoditi nastava. U školu se dolazi kako bi se dogovorio raspored s nastavnikom temeljnog predmeta (instrumenta) te na sastanak s razrednicima (samo srednjoškolci) prema sljedećem rasporedu:

OSNOVNA ŠKOLA (MATIČNA) I PRIPREMNI RAZREDI

Dogovor s nastavnicima za raspored sati instrumenta – ponedjeljak, 7. rujna:

• 8:00 – 10:00 sati
  • 11:00 – 13:00 sati

SREDNJA ŠKOLA

Svi učenici srednje škole (glazbenog razreda i paralelnog programa) trebaju doći u školu  u ponedjeljak, 7. rujna:

• 2.S – 12:00 sati – dogovor s razrednikom u učionici br. 202
  • 3.S – 12:00 sati – dogovor s razrednikom u učionici br. 301
  • 4.S – 12:00 sati – dogovor s razrednikom u učionici br. 204
  • 1.S – 12:30 sati – obraćanje ravnatelja učenicima i njihovim roditeljima te dogovor s razrednikom – Koncertna dvorana
  • 13:00 –  svi učenici srednje škole (glazbenog razreda i paralelnog programa) – dogovor s nastavnicima temeljnog predmeta (instrumenta) u Glazbenoj školi

PREDŠKOLA

Roditeljski sastanak za učenike predškolskog odjela održat će se u ponedjeljak, 7. rujna, u Glazbenoj školi Požega prema sljedećem rasporedu:

• 17:00 sati – 1. razred (djeca koja idu 1. razred općeobrazovne škole) – Plava dvorana
  • 18:00 sati – 2. razred (djeca koja idu 2. razred općeobrazovne škole) – Plava dvorana

PODRUČNI ODJELI U PLETERNICI (Plavi salon OŠ fra K. Adžića) I KUTJEVU (OŠ Z. Turkovića)

Dogovor s nastavnicima oko rasporeda sati instrumenta (ponedjeljak, 7. rujna 2020. god.) od 17:00 do 19:00 sati za vrijeme i nakon roditeljskih sastanaka.

Raspored roditeljskih sastanaka:

• 6.o – 17:00 sati
  • 5.o – 17:20 sati
  • 4.o – 17:40 sati
  • 3.o – 18:00 sati
  • 2.o – 18:20 sati
  • 1.o – 18:40 sati

OSTALE INFORMACIJE:

Maske za lice svim srednjoškolcima osigurat će naš osnivač, Požeško-slavonska županija.

U školu je obavezno doći s maskom za lice te prilikom ulaska dezinficirati ruke.

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE PREDŠKOLSKOG ODJELA će se održati u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine, u Glazbenoj školi Požega prema sljedećem rasporedu:

• 17:00 sati – 1. razred (djeca koja idu 1. razred općeobrazovne škole) – Plava dvorana
  • 18:00 sati – 2. razred (djeca koja idu 2. razred općeobrazovne škole) – Plava dvorana

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

MATIČNA ŠKOLA:

u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine:

• 1.S –  održat će se roditeljski sastanak prvog nastavnog dana u 12:30 sati u Koncertnoj dvorani GŠP

u srijedu, 9. rujna 2020. godine:

• 1.o – Plava dvorana – 17:00 sati
  • 2.o – Koncertna dvorana – 17:15 sati
  • 3.o – Koncertna dvorana – 18:00 sati
  • 4.o – Plava dvorana – 17:45 sati
  • 5.o – Koncertna dvorana – 18:45 sati
  • 6.o – Plava dvorana – 18:30 sati
  • 1. i 2. PR – Zelena dvorana – 17:30 sati

U prvom tjednu nastave održat će se online sastanci za roditelje učenika 2.S, 3.S i 4.S Razrednici će sve roditelje obavijestiti o terminu sastanka.

Raspored roditeljskih sastanaka:

• 6.o – 17:00 sati
  • 5.o – 17:20 sati
  • 4.o – 17:40 sati
  • 3.o – 18:00 sati
  • 2.o – 18:20 sati
  • 1.o – 18:40 sati

Raspored učionica možete pronaći OVDJE.

Popis udžbenika za srednju školu za šk. godinu 2020./2021. bit će isti kao prošlogodišnji popis.

Udžbenike solfeggia za osnovnu školu i pripremne razrede za školsku godinu 2020./2021. učenici će zadužiti u školskoj knjižnici na početku iduće školske godine.

Razrednici u šk. god. 2020./2021.

OSNOVNA ŠKOLA

–  Matična škola