U četvrtak 18. lipnja u Katedrali sv. Terezije Avilske imali smo priliku poslušati recital Lare Grbac učenice 6. razreda osnovne glazbene škole u razredu prof. Antuna Markulića. Na programu su se našla djela Bacha, Giuliania, Schuberta, Dyensa, Morela, Solisa i Raka. Na kraju programa su joj se pridružili i prijatelji, članovi TRIA VIVO Jan Vinković i Noa Crnković, a izveli su Intermezzo br. 1 meksičkog skladatelja M. M. Poncea. Lara i Trio Vivo čestitamo na lijepom koncertu koji će nam ostati u pamćenju.







