Održan online koncert Večer ruskih skladatelja

Održan online koncert Večer ruskih skladatelja

Dana 8. prosinca 2020. godine održan je koncert “Večer ruskih skladatelja” koji ste mogli pratiti putem naše Facebook stranice. Koncert je organiziran pod pokroviteljstvom Ministarstva vanjskih i europskih poslova i Požeško-slavonske županije. Nastupali su učenici i komorni sastavi naše škole. Na početku koncerta publiku je pozdravio ravnatelj Alen Kovačević te naglasio kako je ovo prvi u nizu koncerata u sklopu serijala koje tradicionalno održavamo povodom završetka prvog polugodišta. Također se uključila gđa. Galina Petranović te pozdravila publiku u ime Hrvatsko-ruskog društva prijateljstva Požeško-slavonske županije. Izrazila je žaljenje što, zbog trenutne situacije, nisu u mogućnosti održavati ovaj koncert na klasični način te će nas pratiti preko video veze. Također je naglasila kako je do sada bila uspješna suradnja između naše škole i njihovog društva te se nada da će se suradnja nastaviti i dalje.

Čestitke svim učenicima na uspješnim nastupima.

U nastavku pogledajte fotografije i video zapis.