Učenici PO Pleternica nastupili na glazbeno-scenskom programu Erasmus + projekta

Učenici PO Pleternica nastupili na glazbeno-scenskom programu Erasmus + projekta

Učenici Glazbene škole Požega PO Pleternica u ponedjeljak, 17. 10. 2022., nastupili su na glazbeno-scenskom programu Erasmus + projekta Think twice when you type. U projektu sudjeluju učenici od 5. do 8. razreda, a cilj je prevenirati sveprisutno nasilje u virtualnom svijetu. OŠ Fra Kaje Adžića bila je domaćin učenicima i učiteljima iz Slovačke, Portugala, Latvije, Rumunjske i Turske. Program se odvijao u IC Terra Panonica, a Dječji zbor PO Pleternica svojim nastupom obogatio je program.

Z. Stipišić-Cesarica, Dječji zbor PO Pleternica
Klavirska pratnja: Elizabeta Marjanović, mag. mus.
Dirigent: Jasmin Gašparac, mag. mus.

Tekst napisao: Jasmin Gašparac, mag. mus.