Tehnike hrvatskog tradicijskog pjevanja-seminar Bojana Pogrmilovića

Tehnike hrvatskog tradicijskog pjevanja-seminar Bojana Pogrmilovića

Bojan Pogrmilović, dirigent, solo pjevač i vokalni pedagog održao je seminar za nastavnike i učenike Glazbene škole Požega na temu Tehnike hrvatskog tradicijskog pjevanja.

Pogrmilović je dvadeset godina predavao solo pjevanje na Glazbenoj školi Vatroslava Lisinskog u Zagrebu, a od 1988.-1998., te od 2018.-2022. bio je glazbeni voditelj – dirigent Ansambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado.

Bogato znanje i iskustvo rada s dalmatinskim klapama, pjevačkim zborovima i solo pjevačima rado prenosi na brojnim seminarima u Hrvatskoj i inozemstvu. Motivirajućem cjelodnevnom seminaru prisustvovali su svi voditelji naših zborova i zainteresirani učenici a u praktičnom dijelu priključili su se i članovi Mješovitog zbora GŠ Požega.