Svečani prijem nagrađenih učenika

Svečani prijem nagrađenih učenika

Danas je u Koncertnoj dvorani Glazbene škole Požega održan prijem učenika koji su sudjelovali na natjecanjima u šk. god. 2022./2023. Na prijemu je sudjelovao i zamjenik županice Ferdinand Troha koji je pozdravio nazočne učenike i profesore te im čestitao na impresivnim uspjesima koji su postigli protekle školske godine.

Ukupno 98 učenika sudjelovalo je na raznim natjecanjima od kojih 96 na Školskom natjecanju s osvojenih 67 prvih nagrada, 50 na Županijskom natjecanju s osvojenih 27 prvih nagrada (21 solisti i 6 komorni sastavi), 20 na Međužupanijskom natjecanju s osvojenih 14 prvih nagrada, 31 na Državnom natjecanju s osvojenih 15 prvih nagrada (10 solisti, 4 komorni sastavi i 1 Tamburaški orkestar) i 6 Oskara znanja te 86 na Međunarodnom natjecanju s osvojenih 45 prvih nagrada.

Kako je bilo – pogledajte u galeriji fotografija.