Sat TZK-a naših učenika na drugačiji način

Sat TZK-a naših učenika na drugačiji način

Jedan oblik sata Tjelesne i zdravstvene kulture održan je u petak, 25. rujna 2020. godine, u dvorištu ustanove Katoličke gimnazije. Naši učenici drugog razreda uživali su u penjanju na umjetnu stijenu. Prvo iskustvo penjanja kroz projekt „Šport uključi, probleme isključi” olakšali su im treneri Ana i Maurizio, kao i voditeljica projekta Marina. Iako je kiša pokušala promijeniti plan, učenici su i u ovim vremenskim uvjetima odlučili do kraja iskoristiti priliku uživanja i gromoglasnog bodrenja svojih kolega. Većina učenika osvojila je vrh stijene. Jako motivirani, zaželjeli su ponovnu suradnju ovih dviju škola i  novo penjanje, a mi ćemo dogovarati da i ostali razredi održe ovakav oblik nastave unutar prostora Katoličke gimnazije. Posebno se zahvaljujemo ravnatelju Katoličke gimnazije Ivanu Bedeničiću što nam je omogućio korištenje sadržaja Katoličke gimnazije u Požegi.