Rezultati Županijskog natjecanja – općeobrazovni predmeti

Rezultati Županijskog natjecanja – općeobrazovni predmeti

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika održano je 28. 2. u Ekonomskoj školi Požega, iz talijanskog jezika 9. 3. u OŠ braće Radića Pakrac i iz povijesti 14. 3. u OŠ “Ivan Goran Kovačić” Velika.

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika u kategoriji 4B učenica 4. srednje Laura Vincer osvojila je 2. mjesto (35 bodova), a njezina mentorica je Paula Vodinelić, mag. philol. angl., mag. philol. russ. Na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika u kategoriji srednjih strukovnih škola sudjelovali su naši maturanti Ante Jakovljević koji je osvojio 1. mjesto i Luka Bošnjak koji je osvojio 4. mjesto, a njihova mentorica je profesorica Jelka Didović. Na Županijskom natjecanju iz povijesti učenica Stella Kuzmanović osvojila je 5. mjesto u kategoriji četvrtih razreda, u istoj kategoriji učenik Ante Jakovljević osvojio je 7. mjesto, učenik Ante Glasnović iz 1. razreda osvojio je 8. mjesto u svojoj kategoriji, a njihov mentor je Ivor Čevapović, mag. educ. hist.

Čestitke učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima!