Održani su maturalni koncerti

Održani su maturalni koncerti

Prošli tjedan u našoj Koncertnoj dvorani održani su maturalni koncerti na kojima su se predstavili naši maturanti te bogatim programom zaokružili svoje dosadašnje srednjoškolsko školovanje. Čak 13 koncerata je održano, a predstavili su se sljedeći učenici: Matej Rakitić (brač), Dominik Sučić (bisernica), Jan Katona (klavir), Patrick Tomljanović (klavir), Klara Filić (rog), Elia Subotić (udaraljke), Luka Nađ (brač), Petar Majbaum (bisernica), Hana Knežević (klavir), Žarko Dominik Jakovljević (truba), Staša Kukić (flauta), Patrik Karačić (brač), Zrinka Bombini (klavir) i Karlo Tkalčec (klavir).

Učenice teorijskog smjera Ana Marković i Sara Stojić uspješno su 3. lipnja obranile svoje završne radove kod mentorice Branke Horvat, prof. savjetnik

Čestitke svim našim maturantima na izvrsno odrađenim koncertima i sretno u daljnjem nastavku školovanja!