Održani predavanje i koncert Joea Meixnera

Održani predavanje i koncert Joea Meixnera

Joe Meixner na sinoćnjem je predavanju predstavio piano medicinu kojom se intenzivno bavi, a publici je priuštio i nekoliko trenutaka opuštanja upravo uz tu glazbu.

Nakon predavanja održao je koncert s interpretacijama u kojima objedinjuje jazz, pop, soul, klasičnu i romantičnu glazbu.

Inače, Meixner je pijanist, skladatelj, producent, glazbeni znanstvenik i kreator piano medicine®. Naučio je svirati sa 7 godina, a skladao je već u dobi od 12 godina. U Hrvatskoj je surađivao s Arsenom Dedićem, Zdenkom Kovačićek, Dadom Topićem, Kazalištem Komedija i drugima. U inozemstvu je skladao za Disney Channel i Fox Channel, bio pijanist Triniju Lopezu te svirao za Kevina Costnera, Larryja Flinta i Ursulu Andress. Prigodom Life Ball-a u Austriji, dijelio je pozornicu s Eltonom Johnom i Lisom Stansfield.

Kako je bilo sinoć, pogledajte u galeriji!