Održan koncert Karla Ivančića

Održan koncert Karla Ivančića

Jučer je u Koncertnoj dvorani Glazbene škole Požega održan koncert pijanista Karla Ivančića. Koncert je započeo u 19:30 sati, a na programu su bila djela W. A. Mozarta, D. Pejačević, S. Rahmanjinova, A. Skjabina i F. Chopina.

Sudeći prema ovacijama, publiku su posebno oduševile izvedbe Chopinovih Nokturna (u c molu op. 48. br. 1 te u Es duru op. 9, br. 2.).

Podsjetimo, Karlo Ivančić (Banja Luka, 1989.) magistrirao je 2012. godine na Muzičkoj akademiji u Zagrebu u razredu Dalibora Cikojevića, a usavršavanje i poslijediplomski specijalistički studij klavira završio je u klasi profesora Rubena Dalibaltayana.  Dobitnik je 20 nagrada na međunarodnim natjecanjima, a od 2015. godine radi kao predavač klavira na Muzičkoj akademiji u Zagrebu.