Održan je Svečani završni koncert iz ciklusa Božićnih koncerata

Održan je Svečani završni koncert iz ciklusa Božićnih koncerata

U srijedu, 20. prosinca 2023. u našoj Koncertnoj dvorani održan je Svečani završni koncert, posljednji koncert u ciklusu Božićnih koncerata. Osim našeg Mješovitog zbora, Puhačkog orkestra, komornih sastava i solista, imali smo priliku pogledati nastupe naših gostiju iz Umjetničke plesne škole Silvije Hercigonje. Osim glazbenih izvođačkih nastupa, ovaj put su nam se predstavili i plesači te dali ovom koncertu posebnu glazbeno-umjetničku nijansu u kojoj je mogla uživati naša publika. Na početku koncerta prisutne je pozdravio ravnatelj Alen Kovačević te najavio program naših učenika i prijateljske škole iz Zagreba, zahvalio se svima i zaželio čestit Božić i sretnu i uspješnu 2024. godinu.

U nastavku pogledajte fotografije.