Održan online Humanitarni koncert za Županijsku ligu protiv raka

Održan online Humanitarni koncert za Županijsku ligu protiv raka

Dana 10. prosinca 2020. godine održan je Humanitarni koncert za Županijsku ligu protiv raka koji ste mogli pratiti preko naše Facebook stranice. Nastupali su solisti, komorni sastavi i Školski bend Glazbene škole Požega. Kao i inače, gledatelje je na početku pozdravio ravnatelj Alen Kovačević. Naglasio je kako je nama izuzetno stalo da se ova suradnja nastavi i da se uvijek trudimo posebno pristupiti programu koji kreiramo za svaki ovaj koncert. Gledateljima se također obratila predsjednica Lige te se zahvalila učenicima, profesorima i ravnatelju škole. Naglasila je da nisu mogli ni slutiti da će ovako izgledati 51. obljetnica, a drago joj je što može biti s vama i stavila je naglasak na solidarnosti.

Čestitke svim izvođačima na nastupima!

U nastavku pogledajte fotografije i video zapise.