Održan humanitarni koncert Gospel ansambla Agape za Antoniju Kraljić

Održan humanitarni koncert Gospel ansambla Agape za Antoniju Kraljić

U subotu, 26. siječnja 2019. godine, Gospel ansambl Agape održao je humanitarni koncert za Antoniju Kraljić. Koncert su organizirali Udruga Više od života i Kršćanska adventistička crkva u suradnji s Glazbenom školom Požega.

Podsjećamo, Antonija je 24-godišnjakinja iz Nove Gradiške koja boluje od nekoliko tumora. Već je izgubila sluh, a jedan od tumora pritišće joj očne živce zbog čega bi mogla oslijepiti. Ipak, Antonija se ne predaje – na Veleučilištu u Požegi stekla je zvanje prvostupnice javne uprave, a ove je zime izrađivala božićne ukrase kako bi sama skupljala novac potreban za pretrage i operaciju.

Prikupljeni novac Antoniji je uručio Miroslav Lorencin, pastor mjesne adventističke crkve. Antonija i njezina obitelj zahvalili su svima koji su im pomogli u borbi protiv opake bolesti.