Održan Božićni koncert – prva večer

Održan Božićni koncert – prva večer

Dana 14. prosinca 2020. godine održan je prvi Božićni koncert koji ste mogli pratiti putem live-streaminga preko naše Facebook stranice. Nastupali su solisti i komorni sastave Glazbene škole Požega. Na početku koncerta gledatelje je pozdravio ravnatelj Alen Kovačević te naglasio da su preostala tri koncerta za održati i ako to uspije, bit ćemo ponosni na to što smo omogućili  na svim planiranim koncertima omogućiti velikom broju učenika da se predstave svima vama, bez obzira na zapreke koje imamo. U ugodnom ozračju predbožićnog razdoblja pokušali smo vam kroz glazbu dočarati to razdoblje te na taj način čestitati Božić i Novu godinu.

Čestitke izvođačima na izvrsnom koncert!

U nastavku pogledajte fotografije s koncerta.