Obilježili smo Svjetski dan osoba s Down sindromom

Obilježili smo Svjetski dan osoba s Down sindromom

21. ožujka službeno se uzima kao Svjetski dan osoba s Down sindromom. Ove godine smo, po drugi put, obilježili taj dan u našoj školi. Program je namijenjen djeci s Down sindromom i njihovim roditeljima. Prisutne je na početku programa pozdravio ravnatelj Alen Kovačević, a program je vodila naša knjižničarka Hajdi Ivanović, a nositeljica ovog projekta je naša psihologinja Zrinka Fišer. Gosti su imali priliku poslušati glazbeni program naših učenika te pobliže upoznati značenje tog dana. U glazbenom programu sudjelovali su sljedeći učenici: Roko Crnković (klavir), David Stojić (ksilofon) i Marta Tomić (sopran). Na kraju je uslijedila kratka radionica te su se gosti okrijepili uz sendviče i sokove.

U nastavku pogledajte fotografije.