Novo mrežno mjesto Glazbene škole Požega

Novo mrežno mjesto Glazbene škole Požega

Novo mrežno mjesto Glazbene škole Požega od 30. kolovoza 2018. godine u funkciji je sveobuhvatnog izvora informacija potrebnih učenicima, profesorima, roditeljima, medijima i široj javnosti. Time prestaje važiti mrežno mjesto koje je Škola do sada održavala.

Na njemu ćete moći pronaći informacije o povijesti i ustojstvu Škole te vrstama obrazovanja koje se odvija u Školi. Predstavljeni su djelatnici, orkestri i zborovi te instrumenti koje moguće učiti. Škola kao suvremeno središte ima tonski studio s pomoćnom režijom, knjižnicom te vrhunski opremljene učionice. Osim toga, sistematski su predstavljeni projekti (natjecanja, smotre, koncerti te edukativni projekti) koji se održavaju u organizaciji Glazbene škole Požega. Na novom mrežnom mjestu Škole moći ćete pratiti posljednje novosti, događanja te obavijesti.