Natjecanje naših učenika na kvizu u Gimnaziji

Natjecanje naših učenika na kvizu u Gimnaziji

U knjižnici Gimnazije Požega, 13. 10. u 20 sati, odigralo se 0. testno kolo velikog projekta pod nazivom Kviz liga srednjih škola. U projekt se uključilo 13 županija, 27 gradova, 48 škola, 196 ekipa i preko 900 natjecatelja. Maksimalni broj igrača po ekipi je pet, a od 14 ekipa iz Požeške županije 11 ekipa bile su iz Gimnazije Požega i 3 ekipe iz Glazbene škole.
Ispod se nalaze bodovi ekipa iz glazbenih razreda koje su očekivano izdominirale u glazbenim pitanjima. Čestitke svima, no posebno ekipi Mjuza u sastavu Karlo Tkalčec, Lovro Tkalčec, Zrinka Bombini, Jan Katona, Sara Stojić koji su ostvarili fantastičnih 19 od 24.8 bodova.
Mjuza  19
Kvočkina Galija  11,1
Sara(i)banda  10,6

Tekst napisao: Ivor Čevapović, mag. educ. povijesti
fotografije: Terezija Tomić (Gimnazija)