Nastup učenika PO Pleternica na Dječjem tjednu

Nastup učenika PO Pleternica na Dječjem tjednu

Učenici Glazbene škole Požega Područnog odjeljenja Pleternica u petak 6. 10. 2023. nastupili su na glazbeno-dramsko-plesnom programu „Zavrti se, poskoči i u dječji tjedan poskoči“ u sklopu Dječjeg tjedna u Pleternici. Program se odvijao u dvorani IC Terra Panonica koja je bila puna školaraca, vrtićaraca, učitelja, odgojitelja i roditelja. Predstavili smo se sa solističkom točkom, duetom i dječjim zborom te tako obogatili program.

IZVOĐAČI PO Pleternica
1. M. Aaron/arr. L. Marković: Etida C-dur
Klavirski duo: Mirta Kovačević i Dora Olšak, 2.o., klavir
Nastavnik: Leonardo Marković, mag. mus.

2. E. Kohler – Romantične etide, etida br.1: Ljuljačka
Lea Antunović, 5.o., flauta
Nastavnica: Iva Sessa Štancl mag. mus.

3. M. Dimšić: Život nije siv
Dječji zbor PO Pleternica
Gitara: Jasmin Gašparac, mag. mus.
Cajon: Leonardo Marković, mag. mus.

Tekst napisao: Jasmin Gašparac, mag. mus.