Nastup natjecatelja u Novoj Gradišci

Nastup natjecatelja u Novoj Gradišci

U ponedjeljak, 4. travnja 2022., učenici Mihael Mažuran (2. PR), Patrick Tomljanović (2.S) i Gabriel Mažuran (3.S), u pratnji profesorice Emilije Navratil, održali su koncert u Novoj Gradišci u Domu kulture. Nastup je organiziran zahvaljujući dragim kolegama iz Glazbenog odjela pri Osnovnoj školi Mate Lovraka, a u cilju što bolje pripreme za nadolazeća natjecanja. Ovaj nastup za nas je vrijedno iskustvo, a dobrodošlica i lijepi prijem upotpunili su doživljaj. Zahvaljujemo na prilici koju su nam pružili naše kolege iz Nove Gradiške i veselimo se budućim zajedničkim koncertima.

Tekst napisala: Emilija Navratil, mag. mus.