Nastup naših učenika Odjela za harmoniku na 9. međužupanijskoj smotri harmonikaša u Virovitici

Nastup naših učenika Odjela za harmoniku na 9. međužupanijskoj smotri harmonikaša u Virovitici

Dana 4. travnja održana je 9. međužupanijska smotra harmonikaša glazbenih škola u Virovitici koja se organizira svake dvije godine, a na kojoj su prvi put sudjelovali i učenici naše škole. Tom prilikom predstavila su se 43 učenika iz 16 glazbenih škola. Na smotri su nastupili naši učenici: Antun Jakobović, 2.o, čiji je mentor Matej Marjanović, mgr. art. iz matične škole, zatim iz područnog odjela u Pleternici učenik David Kresovljak, 6.o, mentorice Nikoline Furić Matanović, mag. art., te iz matične škole učenica Paula Uložnik, 2.S, čija je mentorica Jasmina Posedi, mag. mus.

Naši učenici su se uspješno predstavili sa svojim pripremljenim programima te su imali priliku poslušati, upoznati se te razmijeniti iskustva i dojmove s drugim izvođačima. Uspješan nastup zaokružili smo zajedničkim druženjem sudionika u ugodnoj atmosferi škole i užeg dijela grada.

Tekst napisala: Nikolina Furić Matanović, mag. art.