Nastup naših učenika na Noći knjige u Hrvatskoj knjižnici i čitaonici u Pleternici

Nastup naših učenika na Noći knjige u Hrvatskoj knjižnici i čitaonici u Pleternici

U petak, 21. travnja u prostoru Hrvatske knjižnice i čitaonice u Pleternici, povodom otvorenja manifestacije „Noć knjige“ nastupali su učenici Glazbene škole Požega – matične škole i PO Pleternica. U sklopu manifestacije predstavljena je zbirka pjesama „Puce na duši“ prof. Sandre Halt Ćuže, pjesnikinje i spisateljice iz Požege u kojoj su naši učenici svojim glazbenim točkama obogatili cjelokupni program.

Nastupali su:
1. Saša Batalec: DUGINE BOJE – 6. st. Zelena
Paola Pajeska, harmonka, 3.o.
Nastavnica: Nikolina Furić, mag. art.

2. Nepoznat autor: LJUBAVNA SERENADA
Barbara Miličević, gitara, 6.o.
Nastavnik: Zlatko Čošić, mag mus.

3. J. Williams: IMPERIAL MARCH
Duet trombon i tuba
Ivan Luladžić, tuba, prof. i Juraj Baltić, trombon, 1. pr.
Nastavnik: Ivan Luladžić, mag. mus.

Tekst napisao: Jasmin Gašparac, mag. mus.