Nastup naših učenika na manifestaciji “Tata od formata”

Nastup naših učenika na manifestaciji “Tata od formata”

Dana 13. svibnja 2022. naši učenici i profesor nastupali su na manifestaciji “Tata od formata” na Trgu sv. Terezije Avilske u Požegi. Manifestacija se organizira povodom Međunarodnog dana obitelji s bogatim programom i kreativnim radionicama i prigodnim fotografiranjem djece putem selfie bootha. Na manifestaciji je predviđena dodjela nagrada u sklopu provedenog likovno-literarnog natječaja u suradnji sa svim osnovnim školama naše županije.

U nastavku pogledajte program.

J. Lanning: DOWN BY THE RIVERSIDE
Brass kvintet Glazbene škole Požega
                     Lovro Tkalčec, 3. S, truba
                     Matija Katušić, 3. S, truba
                     Fran Matić, 4. S, rog
                     Ivan Luladžić, mag. mus., trombon
                     Laura Vincer, 3. S, tuba
                     Nastavnik: Ivan Luladžić, mag. mus.