Nastup naših učenika na 66. Glazbenom tjednu GŠFK Osijek

Nastup naših učenika na 66. Glazbenom tjednu GŠFK Osijek

U srijedu, 26. travnja 2023. učenici naše škole nastupili su na 66. Glazbenom tjednu GŠFK Osijek. 66. Glazbeni tjedan Glazbene škole Franje Kuhača Osijek održao se od 24. do 28. travnja. Središnji događaj cijelog Glazbenog tjedna bio je u srijedu 26. travnja 2023., kada su u Kulturnom centru Osijek uz školu domaćina nastupili još deset glazbenih škola s područja Slavonije i Baranje među kojima je bila i naša škola. Naši učenici predstavili su se sljedećim programom:

D. Bobić: Dječja suita br. 4 – VII. Šumske prikaze
izvođač: Antun Jakobović, harmonika, 3.o
nastavnik: Matej Marjanović, mgr. art.

D. Bobić: Scherzino concertante
izvođač:  Klara Filić, rog, 3. S
klavirska pratnja: Miroslav Majić, mag. mus.
nastavnica: Kristina Banovac, mag. mus.