Naši učenici sudjelovali na KASTAV STRINGS – Međunarodnom natjecanju za mlade gitariste u Kastavu

Naši učenici sudjelovali na KASTAV STRINGS – Međunarodnom natjecanju za mlade gitariste u Kastavu

Dana 3. i 4. svibnja učenici odjela za gitaru naše škole, Noa Crnković, 2. razred,  Lara Grbac, 3. razred , Morena Dragun, 1. razred srednje glazbene u klasi nastavnika Antuna Markulića. mag. mus.  i Jan Vinković, 3. razred u klasi nastavnika Filipa Marinića, mag. mus. sudjelovali su na KASTAV STRINGS – Međunarodnom natjecanju za mlade gitariste u Kastavu. Natjecanje je okupilo 90-ak natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, i vrlo nam je drago što smo imali priliku biti dio motivacijskog natjecanja i izvrsne atmosfere i druženja. Učenici su svojim nastupom i izvedbama predstavili gitarski odjel Glazbene škole Požega u lijepom svjetlu.

Osim sviranja, ova dva dana bili su nam i dani druženja, nakon svega i opuštanja u pejzažima predivnog Kastva, izleta do Opatije i Rijeke. U nastavku pogledajte rezultate.

Noa Crnković, 2. kategorija – Zlatno priznanje (1. mjesto)

Lara Grbac, 3. kategorija – Zlatno priznanje (3. mjesto)

Jan Vinković, 3. kategorija – Zlatno priznanje (4. mjesto)

Morena Dragun, 9. kategorija – Zlatno priznanje (6. mjesto)

Antun Markulić, mag. mus.