Naši učenici nastupali na otvorenju izložbe u Pleternici

Naši učenici nastupali na otvorenju izložbe u Pleternici

Dana 4. ožujka 2022. učenici naše škole nastupali su na otvorenju izložbe skulptura akademske kiparice Tatjane Kostanjević pod nazivom ”Ples je sestra muzike, poezije i plastike”. Izložba je postavljena povodom Dana žena u Hrvatskoj knjižnici i čitaonici Pleternica. Naši su puhači svojim skladbama upriličili i uvećali svečanost spomenute izložbe.

U nastavku pogledajte program.

1. D. Bobić: Sonatina B-dur, I.Rondo
    Izvodi: Žarko Dominik Jakovljević, 2.S, truba
    Klavirska pratnja: Ana Orić, mag. mus.

Nastavnik: Matija Šeremet, prof. mentor

2. W.A. Mozart Koncert br. 4 u Es- duru, III.Rondo
    Izvodi: Fran Matić, 4.S, rog
    Klavirska pratnja: Miroslav Majić, mag. mus.
    Nastavnica: Kristina Banovac, mag. mus.