Naši pjevači osvojili nagrade na međunarodnom natjecanju

Naši pjevači osvojili nagrade na međunarodnom natjecanju

Učenici solo pjevanja nastupili su online putem na natjecanju Stojan Stojanov Gančev  koje se održalo od 17. do 19. 5. u Zagrebu u kombinaciji live-online. U kategorijama natjecanja su se našli učenici pjevanja koji su i do 10 godina stariji od naših učenika jer su kategorije bile po godinama učenja pjevanja, a ne po godinama rođenja.

Mia Raguž je u IB kategoriji dobila 87,50 bodova te je osvojila drugu nagradu, drugo mjesto.
Anamaria Barišić je u IIB kategoriji ostvarila 76,50 boda i dobila treću nagradu, drugo mjesto.
Luka Žiberna je također u IIB kategoriji ostvario 75,25 boda i dobio treću nagradu, treće mjesto.

Čestitam učenicima na njihovim rezultatima.

Tekst napisala: Marija Ticl