Naša učenica Margareta Jakobović dobila je stipendiju Zaklade Marina Čilića

Naša učenica Margareta Jakobović dobila je stipendiju Zaklade Marina Čilića

Margareta Jakobović učenica je 5. razreda Glazbene škole Požega i 7. razreda Katoličke osnovne škole u Požegi. Od prvog razreda osnovne glazbene škole, Margareta svira flautu i klavir. Margaretina profesorica flaute je Lucija Zovko Čevapović, prof. mentor, a profesorica klavira je Marija Milinković, prof. mentor, Iz oba instrumenta Margareta osvaja Međunarodne i Državne nagrada te sudjeluje na svim koncertima Glazbene škole Požega. Kao nagradu za taj veliki predani rad Margareta je dobila stipendiju Zaklade Marin Čilić. Zaklada dodjeljuje, već treću godinu za redom, po 20 stipendija (10 stipendija nadarenim glazbenicima, a 10 stipendija nadarenim sportašima). Ove godine stipendiju za nadarenost u glazbi, kao mladi talentirani glazbenik, dobila je Margareta Jakobović.

U nastavku pogledajte fotografije.