Naša škola dobila novi polukoncertni klavir

Naša škola dobila novi polukoncertni klavir

Dana 5. ožujka 2021. godine požeški gradonačelnik Darko Puljašić posjetio je našu školu povodom kupnje novog polukoncertnoga klavira marke Boston, model GP-215 PE II koji je u potpunosti financirao Grad Požega. Ravnatelj naše škole izjavio je sljedeće: “Veliko hvala Gradu Požegi i gradonačelniku što su kroz tri proračunska razdoblja izdvojili čak 750.000,00 kuna za našu školu. Time smo obogatili našu školu vrijednim instrumentima kojima se malo tko može pohvaliti u Hrvatskoj”. Naime, gradonačelnik Darko Puljašić rekao je: “Drago mi je što vam je Grad mogao pomoći, no klaviri ne bi ništa sami značili da vi nemate ovako nadarene učenike i, naravno, stručne nastavnike, zbog čega i jeste redovito među najboljim glazbenim školama u Hrvatskoj. Samo nastavite tako, na ponos svoje škole, ali i naše Požege”.

Novi klavir, koji sada krasi Plavu dvoranu naše škole, isprobale su i predstavile učenice Ana Marija Ralašić i Rafaela Jakobović.

Iz medija:

Grad Požega