Naš učenik sudjelovao na Noći kazališta

Naš učenik sudjelovao na Noći kazališta

Dana 21. studenoga 2020. godine učenik naše škole sudjelovao je u programu povodom Noći kazališta koji je održan u dvorani Gradskog kazališta. Noć kazališta obilježen je prigodnim programom koji je počeo već u dopodnevnim satima i to predstavom za djecu. Središnji dio programa bio je svečano otkrivanje ploče o suradnji Akademije za umjetnost i kulturu Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku i Gradskog kazališta Požega kao nastavne baze istoga. Na tragu dobre suradnje kulturnih ustanova Grada Požege i Glazbene škole Požega,  i Gradsko kazalište Požega izražava zahvalu suradnjom.

Program:

1. Shaker song/Američka trad: SIMPLE GIFTS, Luka Žiberna, tenor, 3.S
    Nastavnica: Ana Ticl, mag. mus.

 

U nastavku pogledajte fotografije.