Mihael Mažuran laureat kategorije na online natjecanju

Mihael Mažuran laureat kategorije na online natjecanju

U razdoblju od 1. do 15. svibnja bile su otvorene prijave za online Međunarodno natjecanje za mlade klaviriste Una corda u Kastavu. Natjecanje je podijeljeno u osam kategorija, šest razreda osnovne glazbene škole i klavirska dua. Mihael Mažuran, učenik 2.PR glazbene škole, sa svojom mentoricom Emilijom Navratil prijavio se u 5. kategoriju te osvojio zlatno priznanje i pobjednik je kategorije. Na natjecanju su sudjelovali brojni natjecatelji iz Hrvatske i BIH, a članovi ocjenjivačkog suda bili su: Ivana Godec – Vinceković, Ana Dražul, Suzana Ursić i Mia Elezović. Ponosni smo na Mihaela koji vrlo kratko svira klavir i već sad postiže značajne rezultate.

Teks napisala: Emilija Navratil, mag. mus.