Marko Tolja na Humanitarnom koncertu Lige protiv raka

Marko Tolja na Humanitarnom koncertu Lige protiv raka

Tradicionalna suradnja  Županijske liga protiv raka Požega i Glazbene škole Požega i ove je godine požeškoj publici omogućila sjajan humanitarni i glazbeni događaj.

U prvom dijelu koncerta odličnim izvedbama predstavili su se ponajbolji učenici osnovne i srednje škole od kojih su mnogi dobitnici državnih i međunarodnih nagrada.

Vrhunac koncerta bio je nastup našeg poznatog pop, swing i jazz pjevača Marka Tolje, kojega uz Požegu vežu brojne glazbene suradnje i poznanstva.

Prve dvije skladbe otpjevao je uz klavirsku suradnju našeg ravnatelja Alena Kovačevića, a zatim su se uz Tolju na pozornici izmjenjivali Školski bend učenika, Školski bend profesora, te solisti Mia Raguž i Nikola Vilus.

Bez obzira na prostorna ograničenja uzrokovana epidemiološkom situacijom, naši mladi umjetnici, njihovi profesori i gost večeri dali su sve od sebe da svojim umijećem potpomognu humanitarni rad Županijske lige protiv raka Požega.