Koračamo putevima umjetnosti – Večer poezije, glazbe, glume, plesa i fotografije

Koračamo putevima umjetnosti – Večer poezije, glazbe, glume, plesa i fotografije

Večer poezije, glazbe, glume, plesa i fotografije pod nazivom Koračamo putevima umjetnosti održana je 15. travnja 2024. godine u predvorju i Koncertnoj dvorani naše škole. Projekt je održan na Svjetski dan umjetnosti, a cilj projekta bio je ujediniti više vrsta umjetnosti i prezentirati u jednoj večeri. Osim tog bitnog datuma za umjetnost, travanj je prožet i drugim umjetničkim događajima pa je tako travanj mjesec fotografije i mjesec poezije, a također se obilježava Svjetski dan knjige i autorskog prava i Dan hrvatske knjige. Uz izložbu fotografija, održan je i prigodan program na kojem su nastupali učenici i profesori naše škole. Voditeljica projekta je knjižničarka Ivana Obradović Trupinić.

Kako je bilo, pogledajte u galeriji fotografija.