Božićna priča klavirskog odjela

Božićna priča klavirskog odjela

Sinoć je po prvi put u Plavoj dvorani naše škole održan koncert pod nazivom Božićna priča na kojem su nastupali najmlađi učenici našeg klavirskog odjela. Koncert smo održali u dva termina zbog mjera koje u ovom vremenu poštujemo. Dvorana je u oba termina bila popunjena do kraja brojem mjesta koja su dozvoljena. Roditelji su s oduševljenjem i radoznalošću pratili nastupe svoje djece, a nama nastavnicima bilo je u cilju upriličiti i najmlađima osjećaj pozornice i publike kao sastavni dio profesije jednog budućeg mladog glazbenika. Na kraju svakog nastupa, pod ukrašenim borom, svakog izvođača čekala je jedna čokolada kao mali znak pažnje njihovih nastavnika. Zahvalni smo našem ravnatelju što nam u ovim teškim i zahtjevnim vremenima omogućava da se naše aktivnosti bez zastoja odvijaju i nadamo se u nekim boljim vremenima mogućnosti nastupa u našoj Koncertnoj dvorani sa svim malim izvođačima na okupu. Na kraju smo svi zajedno s veseljem otpjevali svima drage “Zvončiće”.

Tekst napisala: Marija Milinković, prof. savjetnik

Leave a Reply

Your email address will not be published.