Početak školske godine

Naslovnica / Početak školske godine

Informacije vezane uz početak školske godine

Nastava počinje A-turnusom.

U ponedjeljak 9. rujna 2019. neće se odvijati nastava. U školu se dolazi kako bi se dogovorio raspored s nastavnikom temeljnog predmeta (instrumenta) te na sastanak s razrednicima (samo srednjoškolci) prema rasporedu koji se nalazi u nastavku teksta. Također, u prvom tjednu se neće održavati nastava orkestra i zbora.

PREDŠKOLSKI ODJEL:

U prvom tjednu nastave se neće odvijati nastava za učenike predškolskog odjela. Roditelji moraju doći u ponedjeljak 9. rujna 2019. god. na roditeljski sastanak prema rasporedu koji se nalazi u rubrici Roditeljski sastanci.

PODRUČNI ODJELI PLETERNICA I KUTJEVO:

  • Dogovor s nastavnicima za raspored sati instrumenta – ponedjeljak, 9. rujna 2019. god., od 18:00 do 19:00 sati (za vrijeme i poslije roditeljskih sastanaka).

OSNOVNA ŠKOLA (MATIČNA) i PRIPREMNI RAZREDI:

  • Dogovor s nastavnicima za raspored sati instrumenta – ponedjeljak, 9. rujna u 8:00 ili 12:00 sati.

Iznimno:

  • Učenici violončela – srijeda, 11. rujna u 13:00 sati – učionica br. 200
  • Učenici violine – srijeda, 11. rujna u 14:00 sati – učionica br. 200

SREDNJA ŠKOLA:

U ponedjeljak, 9. rujna:

  • 8:00 – učenici 2., 3. i 4. glazbenog razreda – dogovor s razrednikom u Gimnaziji
  • 8:30 – učenici 1. glazbenog razreda – dogovor s razrednikom u Gimnaziji
  • 12:00 – svi učenici srednje škole (glazbenog razreda i paralelnog programa) – dogovor s razrednikom u Glazbenoj školi
  • 12:30 –  svi učenici srednje škole (glazbenog razreda i paralelnog programa) – dogovor s nastavnicima temeljnog predmeta (instrumenta) u Glazbenoj školi

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE PREDŠKOLSKOG ODJELA će se održati u ponedjeljak, 9. rujna 2019. godine, u Glazbenoj školi Požega prema sljedećem rasporedu:

  • 18:00 – 1. razred (djeca koja idu 1. razred općeobrazovne škole) – učionica br. 202
  • 19:00 – 2. razred (djeca koja idu 2. razred općeobrazovne škole) – učionica br. 202

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE PODRUČNOG ODJELA KUTJEVO  će se održati u ponedjeljak, 09. rujna 2019. godine, u OŠ Zdenka Turkovića prema sljedećem rasporedu:

  • 18:00 – 1. razred (roditelji i učenici)
  • 18:30 – 2. – 6. razred (roditelji)

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE PODRUČNOG ODJELA PLETERNICA će se održati u ponedjeljak, 09. rujna 2019. godine, u Plavom salonu OŠ fra Kaje Adžića prema sljedećem rasporedu:

  • 18:00 – 1. razred (roditelji i učenici)
  • 18:30 – 2. – 6. razred (roditelji)

RODITELJSKI SASTANAK ZA UČENIKE OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE (matične) će se održati u srijedu, 11. rujna 2019. godine, u Glazbenoj školi Požega prema sljedećem rasporedu:

17:00 – Obraćanje ravnatelja roditeljima učenika osnovne škole – Koncertna dvorana

17:30 – Roditeljski sastanak za osnovnu školu:

  • 1. o – Plava dvorana
  • 2.o – Zelena dvorana
  • 3. o – učionica br. 201
  • 4. o – učionica br. 202
  • 5. o – učionica br. 203
  • 6. o – učionica br. 204

18:30 – Obraćanje ravnatelja roditeljima i učenicima srednje škole – Koncertna dvorana

19:00 – Roditeljski sastanak za srednju školu (samo roditelji):

  • 1. i 2. PR – Plava dvorana
  • 1. S – učionica br. 202
  • 2. S – učionica br. 201
  • 3. S – učionica br. 203
  • 4. S – učionica br. 204

Raspored učionica možete pronaći OVDJE.

Svi udžbenici za srednju školu u školskoj godini 2019./2020. ostat će isti kao i protekle školske godine.

Udžbenike solfeggia za osnovnu školu i pripremne razrede za školsku godinu 2019./2020. učenici će zadužiti u školskoj knjižnici na početku iduće školske godine.

Razrednici šk. god. 2019./2020.

OSNOVNA ŠKOLA

–  Matična škola

  • 1. o – Kristina Banovac
  • 2. o – Tin Tonković
  • 3. o – Martina Mikić Kovač
  • 4. o – Lidija Džidić Markulić, Valentina Krajačić Mikić
  • 5. o – Lucija Ticl
  • 6. o – Tena Vlašić Pavić, Monika Sakač Botički

 

–  PO Kutjevo

  • 1. – 6.o – Stjepan Posedi

 

–  Po Pleternica

  • 1. – 6.o – Jasmin Gašparac

 

PRIPREMNI RAZREDI

  • 1. i 2. PR – Josipa Šimurda

 

SREDNJA ŠKOLA

  • 1. S – Branka Horvat
  • 2. S – Monika Sakač Botički
  • 3. S – Lidija Džidić Markulić
  • 4. S – Anton Ečimović