Proslavljeni hrvatski tenor Tomislav Mužek održao seminar

Proslavljeni hrvatski tenor Tomislav Mužek održao seminar

Hrvatski tenor svjetskoga glasa i prvak Opere Hrvatskoga narodnog kazališta u Zagrebu Tomislav Mužek održao je dvodnevni seminar (18. i 19. veljače 2021.) u Koncertnoj dvorani Glazbene škole Požega. U tandemu s Tomislavom Mužekom radila je i nekadašnja profesorica škole Suzana Češnjaj, što je seminar učinilo dinamičnim i atraktivnim, te dodatno obradovalo kolege profesore i bivše učenike profesorice Češnjaj.

Srednjoškolci kojima je solo pjevanje temeljni predmet aktivno su sudjelovali u radu, posebno oni koji su u fazi priprema za Regionalno natjecanje HDGPP-a. Seminar je pobudio veliku pažnju, te su ga pasivno pratili i ostali zainteresirani učenici i profesori škole.

Brojčano male ali moćne klase naših profesorica Ane Ticl i Draženke Hačka već su iznjedrile lijepi broj solo pjevača, a vrhunske edukacije poput ove, dobrodošla su motivacija za daljnji rad!

        

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.