Obavijest o plaćanju participacije

Obavijest o plaćanju participacije

Svi roditelji naših učenika koji su ostali bez posla ili im se financijska situacija promijenila tako da ne mogu nastaviti s plaćanjem participacije, mogu napisati zamolbu Školskom odboru Glazbene škole Požega za oslobođenje plaćanja rate za 4., 5. i 6. mjesec šk. god. 2019./2020. (to su uplatnice s dospijećem u 5. ,6. i 7. mj.).  Na ovaj se način želimo u ovo teško vrijeme solidarizirati sa svima kojima je egzistencija trenutno ugrožena.

Potpisanu molbu i dokaz o ostanku bez posla (primjer raskida ugovora o radu ili sl.) potrebno je skenirati ili fotografirati te poslati na mail škole: glazbena-skola@po.ht.hr  s naslovom Molba za oslobađanje od plaćanja participacije.

 

Alen Kovačević, mag. mus., ravnatelj Glazbene škole Požega