Koncertna dvorana

Naslovnica / Koncertna dvorana

Koncertna dvorana

Glazbena škola Požega ima čak tri dvorane u kojima se odvijaju obrazovne i nastavne te koncertne i kulturno-umjetničke aktivnosti. U suterenu se nalazi zelena dvorana u kojoj se održavaju probe školskih orkestra te seminari i edukacije stručnjaka. Na trećem katu Škole nalazi se plava dvorana. U njoj se odvijaju probe školskih zborova, manji koncerti, seminari stručnjaka, ali i glazbena natjecanja. Glavna dvorana Glazbene škole Požega koncertna je dvorana koja je iznimno prilagođena za akustične, ali i ozvučene izvedbe. U njoj se održavaju koncerti učenika i nastavnika u koncertnoj sezoni te koncerti gostujućih glazbenika, ostala kulturno-umjetnička događanja, kao i državna i međunarodna natjecanja.