Loading Događanja

KONCERT Večer ruskih skladatelja & IZLOŽBA i stručno vodstvo

10. prosinca u 18:00 - 20:30
  • Ovo događanje je prošlo

U ponedjeljak, 10. prosinca, pozivamo Vas na izložbu i stručno vodstvo te koncert u Glazbenoj školi Požega!

Tema izložbe je Ruski emigranti u kontekstu razvoja hrvatske znanosti i kulture. Posvećena je ruskim emigrantima između dva svjetska rata koji su svojim radom doprinijeli i potpomogli napretku u mnogim područjima i djelatnostima, kako u gospodarstvu, znanosti i obrazovanju, tako i u kulturi i obrazovanju. Izložbu organizira Hrvatsko rusko društvo prijateljstva Požeško-slavonske županije i Udruga za predstavljanje kulturne baštine ruskog govornog područja “Vernisaž” pod pokroviteljstvom Grada Požege, Požeško slavonske županije i Ministarstva vanjskih poslova.

• Izložba počinje u 18:00 sati u predvorju Glazbene škole Požega.

Drugi događaj večeri je koncert učenika Glazbene škole Požega pod nazivom Večer ruskih skladatelja.

• Početak koncerta je u 19:30 sati u Koncertnoj dvorani.

Detalji

Datum: 10. prosinca
Vrijeme: 18:00 - 20:30
Kategorija EventUčenici škole