Loading Događanja

Koncert ispred katedrale

29. svibnja u 20:00 - 21:30

Glazbena škola Požega organizira drugi Koncert ispred katedrale, u srijedu, 29. svibnja 2019. godine. Koncert će se održati na Trgu sv. Terezije Avilske, s početkom u 20:00 sati, a nastupit će Tamburaški orkestar, Mješoviti zbor, komorni sastavi i solisti Glazbene škole Požega.

Projektom Koncert ispred katedrale želimo zainteresirati za naš rad one građane koji nemaju naviku dolaziti na naše koncerte ili za to nisu imali prilike.

Alen Kovačević, ravnatelj

Podsjećamo, u svibnju 2018. godine održao se prvi koncert učenika i profesora Glazbene škole Požega ispred Katedrale sv. Terezije Avilske u Požegi. Bio je to prvi koncert na otvorenom, u cijelosti osmišljen i ostvaren snagama djelatnika i učenika škole. Koncertirali su najspremniji solisti i ansambli škole, izvodeći stilski raznolik i prostoru prilagođen program. Za učenike je nastup bio izuzetno edukativan jer su se morali snalaziti u potpuno novim uvjetima (ozvučenje, otvorena pozornica), uvažavajući akustične i prostorne specifičnosti.

Ulaz je slobodan! Očekujemo Vas!

Detalji

Datum: 29. svibnja
Vrijeme: 20:00 - 21:30
Kategorije EventProfesori, Učenici škole