Dani otvorenih vrata

Naslovnica / Dani otvorenih vrata

O projektu

Projekt je namijenjen svim budućim polaznicima 1, razreda srednje glazbene škole kao i njihovim roditeljima. Na danima otvorenih vrata sudionici se upoznavanje s radom Glazbene škole Požega te različitim aspektima obrazovanja u ovoj ustanovi. Dobrodošli su svi zainteresirani: učenici, roditelji, profesori instrumenata i solfeggia. Za sve sudionike učenici Glazbene škole Požega održavaju mali koncert.

Moguće je prijaviti se za sljedeće programe: klavir, gitara, flauta, klarinet, saksofon, rog, truba, tuba, udaraljke, harmonika, tambure, solo-pjevanje i teorijski smjer.

Voditaljica projekta:
Lidija Džidić Markulić, prof.

Galerija slika

Uskoro….

• 9,00 – 9,45      Kratki koncert učenika srednje škole i pozdrav ravnatelja Glazbene škole Požega, te predstavnika  Đačkog doma u Požegi
  • 10,00 – 11,30   Ogledni prijamni ispit iz solfeggia za srednju glazbenu školu (diktati, teorijski dio)