Dan otvorenih vrata

Naslovnica / Dan otvorenih vrata

O projektu

Projekt je namijenjen svim budućim polaznicima 1. razreda srednje glazbene škole kao i njihovim roditeljima. Na danu otvorenih vrata sudionici se upoznavanje s radom Glazbene škole Požega te različitim aspektima obrazovanja u ovoj ustanovi. Dobrodošli su svi zainteresirani: učenici, roditelji, profesori instrumenata i solfeggia. Za sve sudionike učenici Glazbene škole Požega održavaju mali koncert.

Voditeljica projekta:
Lidija Džidić Markulić, prof.

Galerija slika

Pozivamo Vas na Dan otvorenih vrata Glazbene škole Požega koji će se održati 16. ožujka 2019. god. u 9:00 sati u Glazbenoj školi Požega. Molimo zainteresirane da se prijave do 10. ožujka 2019. god.  na mail adresu voditeljice projekta: lidija.dzidic-markulic@skole.hr  s naznakom DAN OTVORENIH VRATA.

Moguće je prijaviti se za sljedeće programe: klavir, gitara, flauta, klarinet, saksofon, rog, trombon, truba, tuba, udaraljke, harmonika, tambure, solo-pjevanje i teorijski smjer.

• 9,00 – 9,45      Kratki koncert učenika srednje škole i pozdrav ravnatelja Glazbene škole Požega, te predstavnika  Đačkog doma u Požegi
  • 10,00 – 11,30   Ogledni prijamni ispit iz solfeggia za srednju glazbenu školu (diktati, teorijski dio)
  • 11,30 – 12,00   Pauza  i druženje (zakuska za učenike)
  • 12,00 – 13,00   Individualne konzultacije (preslušavanje)  kod profesora instrumenta