Nadoknada nastavnih dana

Prvi krug nadoknade nastavnih dana u Glazbenoj školi Požega organizirat ćemo prema sljedećem rasporedu:

Učenici srednje škole – TEORIJSKI PREDMETI:

• utorak, 7. siječnja 2020. god. – po redovnom raspored za utorak (Gimnazija i GŠP)
  • srijeda, 8. siječnja 2020. god. – po redovnom rasporedu za srijedu (Gimnazija i GŠP)
  • četvrtak, 9. siječnja 2020. god. – po redovnom rasporedu za četvrtak (Gimnazija i GŠP)
  • petak, 10. siječnja 2020. god. – po redovnom rasporedu za petak (Gimnazija i GŠP)
  • subota, 11. siječnja 2020. god. – po rasporedu za ponedjeljak – budući da taj dan učenici neće nadoknađivati općeobrazovne predmete u Gimnaziji, nastava u GŠP će početi u 8:00 sati. Nastavnici teorijskih predmeta će na vrijeme obavijestiti sve srednjoškolce o rasporedu.

Učenici pripremnih razreda i osnove škole – SKUPNA NASTAVA:

• nastavnici su dužni obavijestiti svoje učenike o terminima nadoknade nastavnih dana

Učenici pripremnih razreda, osnove i srednje škole – INDIVIDUALNA NASTAVA: