Međužupanijska smotra  komornih sastava Slavonije i Baranje

Međužupanijska smotra komornih sastava Slavonije i Baranje

Tamburaški komorni sastav glazbene škole Požega, koji broji 9 članova, nastupio je na 1. Međužupanijskoj smotri komornih sastava Slavonije i Baranje u Pakracu 28. listopada 2019. godine. Ukupno je nastupilo pet komornih sastava. Nastup na smotri ujedno je i prosviravanje za regionalno natjecanje komornih sastava koje će se održati u Opatiji 08. studenog 2019. godine.

Program izveden u Pakracu će se izvesti i u Opatiji gdje se nadamo, kao i prijašnjih godina, odličnom rezultatu.

Program:

  1. A. Mozart/arr. V. V. Škorvaga: Sonata br. 3 u D-duru, K381, 1. st. Allegro
  2. Potočnik: Golubica vukovarska
  3. Gvozdanović/arr. V. Petranović: In the distance

 

OGŠ PAKRAC Domaćin 1. Međužupanijske smotre komornih sastava Slavonije i Baranje