Naša učenica sudjelovala na međunarodnom natjecanju u Castelfidardu

Naša učenica sudjelovala na međunarodnom natjecanju u Castelfidardu

30 nacija i 4 kontinenta predstavljalo je 259 natjecatelja, 65 članova komisije, desetke glazbenih događaja proizašlih u Castelfidardu – gradu čiju tradiciju s dvadesetak tvornica harmonika smatraju jednim od najznačajnijih gradova na harmonikaškoj karti svijeta.

Upravo u tom gradu je od 18. do 22. rujna 2019. godine održano jedno od najvećih i najznačajnijih natjecanja za harmoniku,  44° Premio e Concorso Internazionale “Città di Castelfidardo”, na kojem je Kristinka Vrba iz Glazbene škole Požega u kategoriji Classica junior osvojila 14. mjesto, s 17.86 bodova od mogućih 20 bodova, u konkurenciji 27 prijavljenih natjecatelja.

Kristinku je za natjecanje pripremala njezina mentorica Nikolina Furić, mag. art.

Čestitamo učenici i nastavnici na uspjehu!