Ovogodišnja dodjela Oskara znanja

Ovogodišnja dodjela Oskara znanja

Ovogodišnja dodjela Oskara znanja, koju dodjeljuje Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, održana je 27. lipnja 2019. godine u dvorani Hrvatskog glazbenog zavoda u Zagrebu. Nagrada je dodijeljena samo učenicima koji su u svojoj kategoriji osvojili prve nagrade i prva mjesta na državnim natjecanjima glazbe i plesa.
Naša škola predstavila se s dvije talentirane i marljive učenice – Anteom Glavaš (tambure) i Gabrielom Mijatović (solo pjevanje) i njihovim mentorima – Valentinom Petranovićem i Anom Ticl. Nagrade su također dodijeljene njihovim korepetitorima – Ivanu Poliću i Miroslavu Majiću. 
Antei i njezinom mentoru želimo puno uspjeha i sreće u daljnjem glazbenom obrazovanju, a od naše Gabriele se pozdravljamo ovih dana i želimo joj svu sreću na prijemnim ispitima.
Čestitke svima!